Najemcy

Compensa Compensa SA - w 2012 roku został otwarty oddział regionalny spółek z grupy Compensa - Compensa, Vienna Insurance Group, VIG Eksperts. Konica Konica Minolta Business Solution sp. z o.o. - łódzki Oddział spółki będącej częścią holdingu Konica Minolta Holdings - dostarczajacej m.in. kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacja dokumentów. NOC Nordea Bank AB otworzyła w Cross Point - NOC (Nordea Operation Centre). Szwedzki Bank wynajął 7 300 m2 i od czerwca 2010 przeniosła do Łodzi scentralizowane zadania back-office grupy Nordea z wyłączeniem operacji z obszaru IT. Nordea Nordea Bank AB otworzyła w Cross Point - NOC (Nordea Operation Centre). Szwedzki Bank wynajął 7 300 m2 i od czerwca 2010 przeniosła do Łodzi scentralizowane zadania back-office grupy Nordea z wyłączeniem operacji z obszaru IT.

PKO Leasing SA PKO Leasing SA na blisko 1 700 m2 powierzchni biurowej i magazynowej, funkcjonuje siedziba Centrali spółki.

Raiffeisen Polbank SA

BNP Paribas SA - Oddział Banku powstały w miejscu dawnego Oddziału Raiffeisen Polbank SA.  

TVN SA TVN SA - czołowy polski nadawca telewizyjny będący częścią koncernu medialnego Discovery wynajął blisko 300 m2 powierzchni. Dodatkowo dla telewizji TVN24 na dachu biurowca zostało wybudowane, specjalnie zaprojektowane, haromnizujące z bryłą biurowca, studio telewizyjne, z którego nadawane są relacje z regionu łódzkiego, emitowane na antenie stacji ogólnopolskiej, pokazujące przepiękną panoramę Łodzi w tle.

LEMA Cross Bistro - na terenie biurowca została otwarta restauracja na 120 miejsc, w której od godz. 9 do 16 można zjeść smaczne śniadania i obiady.

betsafe

Jakie są według Ciebie korzyści z gry w Euro kasynie online?

Istnieje wiele korzyści z gry w https://casinoeurodownload.com kasynie online. Jedną z największych jest to, że można grać w zaciszu własnego domu. Nie trzeba walczyć z ruchem ulicznym ani dokonywać rezerwacji. Można również skorzystać z bonusów i innych promocji, które oferują eurokasyna. Bonusy te dają ci dodatkowe pieniądze do gry i mogą pomóc ci jeszcze bardziej powiększyć twój bankroll.